Oferty pracy Warszawa: znajdź nową, lepszą pracę lub Pracownika w Warszawie lub okolicach Warszawy

Sprzedawca na stoisko wędliniarskie Gzella

Opublikowano 25.05.2017
Miejsce pracy Warszawa
Rodzaj zatrudnienia umowa o pracę
Czas pracy pełny etat
Pracodawca GZELLA NET Sp. z o.o

GZELLA NET Sp. z o.o. to sieć Delikatesów i Stoisk Mięsno-Wędliniarskich sprzedających własne wyroby oparte na tradycyjnych recepturach – Smaczne i Zdrowe!
Doświadczenie i zaangażowanie naszych pracowników tworzą nasz sukces!

W związku z intensywnym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:
SPRZEDAWCA

Miejsce pracy: CARREFOUR ul. Powstańców Śląskich

Twoje obowiązki:
- obsługa Klienta zgodna ze standardami obowiązującymi w naszej firmie
- czuwanie nad świeżością i właściwą ekspozycją towarów
- dbałość o porządek i czystość na stoisku
- składanie zamówień

Wymagamy:
- doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane)
- miłego usposobienia i pozytywnego nastawienia do klienta
- sumienności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków
- gotowości do pracy w systemie zmianowym oraz w różne dni tygodnia
- książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych (lub gotowości do jej wyrobienia)

Dostaniesz od nas:
- umowę o pracę
- wynagrodzenie wypłacane zawsze na czas, zawierające m. in. premie i prowizje
- szkolenie wprowadzające
- pracę bez odpowiedzialności materialnej

Miejsce: ul. Powstańców Śląskich 126, dzielnica Bemowo, Warszawa, mazowieckie,

Oferta wyświetlona: 277 razy.

Jeżeli oferta wzbudza zastrzeżenia » zgłoś nadużycie!

Aplikuj na stanowisko lub skontaktuj się z pracodawcą