Sprzedawca w dziale Call Center

  • Data publikacji: 28/03/2023
    • Saska Kępa, Warszawa, mazowieckie, Polska

OPIS
Pracownik w Dziale Call Center

Miejsce pracy: Warszawa

Zacznij swoją przygodę ze sprzedażą RAZEM Z NAMI!

warunek konieczny - KOMUNIKATYWNY JĘZYK POLSKI

Twój zakres obowiązków

-przeprowadzanie rozmów telefonicznych z Klientami,
-prezentacja oferty potencjalnym Klientom,
-aktywna sprzedaż zgodna z obowiązującymi standardami,
-realizacja założonych planów sprzedażowych,
-wprowadzanie informacji do programu komputerowego,

Nasze wymagania

-dobra organizacja pracy,
-nastawienie zadaniowe i orientacja na wyniki,
-umiejętność pracy pod presją czasu,
-komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
-sumienne wykonywanie powierzonych obowiązków,
-wysoka kultura osobista.
-uśmiech i poczucie humoru ;)

To oferujemy

-stabilne warunki zatrudnienia,
-możliwość dodatkowej pracy zdalnej po okresie próbnym
-system premiowy uzależniony od realizacji celów,
-możliwość awansów wewnętrznych zgodnie z wyznaczoną ścieżką kariery,
-cykliczne szkolenia merytoryczne i stanowiskowe,
-spotkania integracyjne.
-praca w kameralnym biurze

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Staż Obsługa Klienta dla osób po 30 r.ż.

    Staż Obsługa Klienta dla osób po 30 r.ż.

    Obsługa klienta call center Rzeszów (podkarpackie) 10/09/2021

    Agencja interaktywna Testin szuka osoby po 30 r.ż. do odbycia stażu na stanowisku Obsługa Klienta. Nasza firma działa w branży już niemal 10 lat i posiada ugruntowana pozycję na rynku. Zajmujemy się tworzeniem stron i sklepów internetowych, ich pozyc...

  • Specjalista ds. umawiania spotkań

    Specjalista ds. umawiania spotkań

    Obsługa klienta call center Częstochowa (śląskie) 18/08/2021

    Nie masz pomysłu jak zwiększyć swoją miesięczną wypłatę? ???????? Nic nie szkodzi! Zrobiliśmy to za Ciebie‼ U NAS DOSTAJESZ: -od 23 do 32zł/h -system premiowy do 9 zł do każdej przepracowanej godziny -płatne szkolenie -umowę zlecenie -prace w zgranej...

  • Niesprzedażowy Specjalista ds Umawiania Spotkan

    Niesprzedażowy Specjalista ds Umawiania Spotkan

    Obsługa klienta call center Częstochowa (śląskie) 04/08/2021

    Szukasz pracy ? Zatrzymaj się przeczytaj co jest na plakacie i zgłoś się po więcej informacji! Nabór na nowe szkolenie właśnie ruszył! Wolne miejsca czekają na Was! Zapraszam do wiadomości prywatnej lub skontaktuj się ze mną pod nr 510-859-817 :)