Oferty pracy Warszawa: znajdź nową, lepszą pracę lub Pracownika w Warszawie lub okolicach Warszawy

FAQ - Pytania i odpowiedzi

Pytanie

Kto może nadać ogłoszenie w serwisie Praca.wroc.pl

odp.

W serwisie praca.wroc.pl przyjmujemy ogłoszenia pochodzące wyłącznie od firm poszukujących pracowników na terenie Wrocławia i najbliższych okolic. Nie publikujemy ofert pracy pochodzących od osób prywatnych będących konsumentami.

 

Pytanie:

Jak długo moje ogłoszenie będzie wyświetlało się w serwisie

odp.

Ogłoszenie wyświetla się przez 14 dni, ale w każdym momencie mogą Państwo zgłosić do nas prośbę o wcześniejsze usunięcie ogłoszenia z serwisu. Wystarczy przesłać do nas taką prośbę na adres: poczta@ibop.pl

Ogłoszenie zostanie usunięte w najszybszym możliwym terminie. W przypadku zgłoszenia takiej prośby w dzień wolny od pracy (sobota, niedziela, święta) - ogłoszenie zostanie usunięte w pierwszy następny dzień roboczy po dniu wolnym.

 

Pytanie

Ile kosztuje publikacja ogłoszenia w serwisie praca.wroc.pl

odp.

W serwisie można nadać 3 rodzaje ogłoszeń:

standard - dodanie ogłoszenia jest bezpłatne

wyróżnione - koszt ogłoszenia - 10 zł brutto - ogłoszenie jest podświetlone kolorem na liście wyników wyszukiwania i znajduje się liście wyników nad ogłoszeniami standard

premium - koszt ogłoszenia 20 zł brutto -  ogłoszenie jest podświetlone kolorem na liście wyników wyszukiwania i znajduje się na liście wyników wyszukiwania nad ogłoszeniami standard i wyróżnione, a dodatkowo jest publikowane na stronie głównej serwisu.

 

Pytanie

Jesteśmy firmą z Wrocławia, ale poszukujemy pracowników do naszego oddziału w innym mieście lub za granicą, czy możemy opublikować taką ofertę

odp.

Możliwe jest opublikowanie oferty związanej z pracą w innym mieście w Polsce, natomiast nie publikujemy ofert pracy za granicą.

Warunkiem publikacji oferty pracy w innym mieście niż Wrocław i okolice Wrocławia jest to, aby siedziba firmy mieściła się we Wrocławiu.

 

Pytanie

Jestem osobą prywatną i chciałabym opublikować ofertę, że szukam ekipy budowlanej do wykończenia mieszkania, czy mogę opublikować takie ogłoszenie?

odp.

Niestety nie, zasadą serwisu jest, że publikujemy ogłoszenia tylko od Przedsiębiorców.

 

Pytanie

Zapłaciłem za ogłoszenie, ale okazało się, że nie jest ono zgodne z regulaminem serwisu. Czy dostanę zwrot wpłaconych środków.

odp.

Tak środki zostaną zwrócone w ten sam sposób w jaki zostały wpłacone w najszybszym możliwym terminie, nie później niż 7 dni od odrzucenia ogłoszenia przez administratora.

 

Pytanie

Dodałem ogłoszenie, zapłaciłem za nie, ale nie jest ono widoczne w serwisie. Dlaczego?

odp.

Ogłoszenia przed publikacją są zatwierdzane przez administratora serwisu. W przypadku ogłoszeń niezgodnych z regulaminem lub prawem polskim, ogłoszenia nie zostają publikowane. Akceptacja ogłoszenia trwa przeważnie do 24 godzin od wpłynięcia ogłoszenia (w dzień roboczy między 9.00 a 17.00 czas ten jest skrócony do 1 godziny) Natomiast ogłoszenia zamówione w dzień wolny akceptowane są w 1 następny dzień roboczy.