Specjalista ds. kadrowych z orzeczeniem do biura BPO Network

  • Data publikacji: 17/11/2023
  • Data Modyfikacji: 17/11/2023
    • Ochota, Warszawa, mazowieckie, Polska

BPO Network to jedna z największych agencji rekrutacyjnych w Polsce, wyspecjalizowana w pozyskiwaniu wykwalifikowanych pracowników z niepełnosprawnością. Nasza firma to agencja pośrednictwa pracy, z głębokim zrozumieniem dla unikalnych potrzeb rynku i w pełni zobowiązana do najwyższych standardów etycznych.
Nasz zespół ekspertów działa zgodnie z Kodeksem Pracy oraz Ustawą o Rehabilitacji Zawodowej i Społecznej, zapewniając kompleksową obsługę zatrudniania osób z niepełnosprawnościami. Doradzamy naszym klientom w wielu kwestiach związanych z zatrudnieniem pracowników posiadających orzeczenia o niepełnosprawności.
Jesteśmy nie tylko agencją rekrutacyjną, ale także liderem w organizowaniu szkoleń świadomościowych na temat szeroko pojętej niepełnosprawności. Nasze szkolenia nie tylko podnoszą świadomość pracowników, ale także przyczyniają się do tworzenia bardziej przyjaznego środowiska pracy.

W BPO Network priorytetem jest:
1. Zatrudnianie osób z niepełnosprawnością: Nasza agencja aktywnie wspiera proces zatrudniania pracowników z różnymi rodzajami niepełnosprawności, umożliwiając firmom znalezienie wykwalifikowanych specjalistów.
2. Sprawiedliwe wynagrodzenia: Stawiamy na uczciwe i adekwatne wynagrodzenia, aby docenić wkład naszych pracowników.
3. Wzajemny szacunek: Kładziemy nacisk na budowanie relacji opartych na wzajemnym szacunku między pracodawcą a pracownikiem.
4. Wsparcie: Zapewniamy kompleksowe wsparcie zarówno pracownikom, jak i pracodawcom, by umożliwić efektywną współpracę.
5. Zrozumienie: Jesteśmy w pełni zaangażowani w zrozumienie indywidualnych potrzeb i oczekiwań każdej strony, co pozwala nam dostarczyć spersonalizowane rozwiązania.
6. Dobra atmosfera w pracy: Kreujemy przyjazne środowisko pracy, w którym każdy pracownik czuje się doceniony.
7. Możliwość rozwoju: Wspieramy rozwój naszych pracowników, dostarczając im możliwości szkoleń i awansu zawodowego.

BPO Network to nie tylko agencja rekrutacyjna, to partner biznesowy, gotowy sprostać wyzwaniom związanym z zatrudnianiem osób niepełnosprawnych, tworząc równocześnie pozytywną atmosferę pracy opartą na wartościach i profesjonalizmie.

Obecnie szukamy:

Specjalista ds. kadrowych
Miejsce pracy: Warszawa ul. Bitwy Warszawskiej

Wymagania:

• Samodzielność
• Umiejętność pracy w zespole
• Wiedza kadrowa

Zakres obowiązków:

• Prawidłowa obsługa kadrowa pracowników
• Rozliczenia kadrowe takie jak: urlopy, zwolnienia, ekwiwalent itd.
• Wprowadzanie danych do systemu
• Prowadzenie ewidencji czasu pracy
• Prowadzenie dokumentacji pracowniczej

Oferujemy:

• Pracę stacjonarną w naszym nowoczesnym biurze
• Sprawiedliwe wynagrodzenie (do ustalenia)
• Ciekawą pracę z zespołem BPO Network
• Możliwość szkoleń oraz rozwoju

Dodatkowy kontakt:

Agnieszka Grochala
503 460 421
[email protected]

Uprzejmie informujemy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami. Jednocześnie można do Nas napisać lub przedzwonić w sprawie swojej aplikacji.

Użyteczne informacje

  • Wystrzegaj się oszustw działając lokalnie lub korzystając z usług PayPal
  • Nigdy nie płać przy pomocy Western Union, Moneygram lub innych anonimowych serwisów płatności
  • Nie dokonuj transakcji międzynarodowych. Nie akceptuj czeków zagranicznych
  • Ta strona nie angażuje się w żadne transakcje i nie pośredniczy w płatnościach, dostawach, transakcjach gwarancyjnych, świadczeniu usług depozytowych, nie oferuje "ochrony kupującego", ani daje "certyfikatu sprzedającym"

Powiązane Ogłoszenia

  • Asystent wsparcia marketingu handlowego - praca zdalna

    Asystent wsparcia marketingu handlowego - praca zdalna

    Administracja biurowa Warszawa (mazowieckie) 17/04/2023

    Nasz nowy Klient to międzynarodowa sieć sklepów oferujących produkty znanych marek z różnych branż w konkurencyjnych cenach. Klienci znajdą w sklepie m.in. artykuły spożywcze, środki czystości, produkty dla zwierząt oraz artykuły do wyposażenia i dek...

  • Kreślarz - praca zdalna z orzeczeniem o niepełnosprawności

    Kreślarz - praca zdalna z orzeczeniem o niepełnosprawności

    Administracja biurowa Warszawa (mazowieckie) 16/03/2023

    Firma Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. Sp. K. świadczy od ponad 20 lat usługi wyłącznie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z zakładami pracy chronionej i pracodawcami o...

  • Pracownika biurowego do pracy w Centrali Banku w Warszawie

    Pracownika biurowego do pracy w Centrali Banku w Warszawie

    Administracja biurowa Warszawa (mazowieckie) 21/08/2021

    Dla Naszego Stałego Klienta z sektora bankowego poszukujemy pracownika do pracy na stanowisku: Pracownik biurowy w Dziale Uruchamiania w Back Office Miejsce pracy: Warszawa Nr Ref. TBDB09 Od Kandydatów oczekujemy: - Wykształcenia minimum średniego, -...